Znaky léta si připomněly děti v posledním červnovém týdnu. Hned v pondělí oslavil svůj svátek Honzík z velké třídy a Jonda ze třídy malé. V úterý celá školka vyrazila navštívit manžele Kratochvílovy na jejich zahradu. Zde se konala již tradiční výstava modelů lodí a letadélek. Pan Kratochvíl letos dokonce děti pustil i k řízení některých modelů, což je velmi bavilo. Strávili jsme společně krásné dopoledne a děkujeme za milou společnost, ukázky i pohoštění. Ve středu se velká třída vydala na fotbalové hřiště. Za malými a zapálenými fotbalisty dorazil pan trenér Jonatan a hoši mohli zažít opravdový trénink i zkrácený zápas. Ve čtvrtek proběhlo vyhlášení výsledků voleb nejhodnějších dětí ve velké třídě i s předáním ocenění a také slavil svůj svátek Ládík. V pátek se konal na zahradě MŠ rozlučkový piknik před velkými prázdninami.