Letošní velikonoční týden děti zahájily výletem do Svíčkárny v Šestajovicích u Prahy. Pod dohledem zkušených zaměstnanců vyráběly plovoucí svíčky, barvily vybrané odlitky a pracovaly s koupelovou solí různých druhů. Po ukončení prohlídky výrobny navštívily přilehlý zoo koutek, kde byla k vidění drobná domácí zvířata. Děti zaujala především volně pobíhající a skotačící kůzlata. V úterý se v naší školce konal Den otevřených dveří. Děti od rána pekly jidáše, na zahradě probíhala ukázka pletení pomlázek pod vedením pana Olexy. Návštěvníků přišlo letos opravdu hodně a my všem srdečně děkujeme za jejich přízeň. Po celý den se konal též velikonoční jarmark. Ve středu děti zdobily kraslice a vyráběly velikonoční přáníčka. V průběhu týdne si děti také  povídaly o velikonočních tradicích a zvycích.