Halloweenský týden děti z velké třídy zahájily oslavou narozenin kamarádů Jáchymka a Ládíka. V úterý odstartoval velký halloweenský karneval, dopoledne plné strašidelných her a zábavy, ale také mlsání, tance a soutěží. Děti si dopoledne moc užily a my děkujeme všem rodičům za přípravu nápaditých masek. V podvečer jsme se sešli na lampionovém průvodu vesnicí, zakončeném impozantním ohňostrojem na zahradě MŠ. Ve čtvrtek oslavili svátek všichni tři Tobíci z velké třídy a oslava byla vskutku veliká. Děti si také připomněly památku zesnulých a vydaly se společně zapálit svíčky na třídvorský hřbitov. Po celý týden děti hodně vyráběly, ať už dýně, netopýry nebo duchy v různých podobách. Nezapomněli jsme ani na halloweenské záložky do knížek, které se jistě budou hodit za dlouhých zimních večerů.