V tomto týdnu děti oslavily svůj svátek. V úterý za nimi přijel pan Suchánek ze ZUŠ Kolín se svojí sbírkou afrických bubnů. Děti si vyzkoušely různé styly bubnování, zabubnovaly si se zvířátky a luštily sluchové hádanky. Ve středu přijela do školky paní policistka, která dětem povídala o bezpečném chování o prázdninách, dovezla na ukázku policejní výzbroj a výstroj a pozvala děti na prohlídku policejního automobilu. V průběhu týdne oslavili svoje jmeniny oba Filípkové a Violka, narozeninovou párty si s kamarády z malé třídy užil Ondra. V pátek vyvrcholila oslava svátku dětí na zahradě hrami, tancem, mlsáním a samozřejmě skákacím hradem. Počasí nám naštěstí přálo, a tak si děti veškerou zábavu mohly náležitě užít.