Valentýnský týden plný srdíček různého druhu, her, tvoření a sladkého pečení zažily děti z naší školky v průběhu druhého únorového týdne. V úterý si bruslaři zajeli do Kolína, aby na zimním stadionu zdokonalili své nové dovednosti. Počasí dětem umožnilo trávit každý den čas venku na čerstvém vzduchu, který už téměř voní jarem. Ve čtvrtek a v pátek se děti věnovaly pečení valentýnských srdíček, jejich promazávání marmeládou a samozřejmě i konzumací. Valentýnská přáníčka i upečené dobroty si na závěr týdne odnesly i domů. Přestože máme letos ve školce převahu chlapců, výroba srdíček všechny  zaujala. Děti z malé třídy procvičovaly své jazýčky s novou didaktickou pomůckou s názvem Logopedárium.